METABOLİZMA PROGRAMI

METABOLIC BALANCE® – 2009 MEDİKAL SAĞLIK ÖDÜLÜ

pic_2
HIZLI SONUÇ ALINAN VE UZUN SÜRELİ BAŞARI SAĞLAYAN DOĞAL BİR KİLO KONTROLÜ PROGRAMI

35 parametre kan değerini içeren tahlil sonuçlarına göre, danışanlara kişiye özel bir beslenme programı hazırlanır. Bu tahlillerde, sizin biyokimyanıza uygun doğru metabolik ve hormonal işlevlerin belirlenmesi için gereken parametrelere bakılır. Beslenme programınız sayesinde, geceleri gerçekleşen doğal yağ yakma süreciniz (lipoliz) tekrar faaliyete geçer.

Kulağa, inanılamayacak kadar güzel gelse de; yağ uykuda yakılır ve uyku esnasında fazla kilolarınızdan kurtulursunuz!

Metabolizma değişikliği, bu kişiye özel, hassas ve dengeli beslenme programıyla elde edilir.

Önerilen tüm gıdalar, yakınınızdaki bir süpermarketten alınabilir. metabolic balance® herhangi bir besin takviyesi önermemektedir. Akılcı, bilimsel dayanakları sayesinde, Avrupa’daki 11. yılında şu ana kadar 400.000’i aşkın danışanıyla sıra dışı bir başarı kazanmıştır ve şaşırtıcı bir hızla büyümeye devam etmektedir.

metabolic balance® 25 yıllık akademik araştırma ve geliştirmenin sonucudur. Program doktorlar, beslenme uzmanları ve IT programlama uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir.

Programın bilimsel başarısı, danışanların laboratuar değerlerindeki anlamlı düzelmenin yanı sıra gerçekleşen kilo kontrolü ya da kilo kaybıyla, sağlık, canlılık ve estetik yararlarlarıyla da belgelenmiştir.

metabolic balance® kapsamlı bir bilimsel çalışmaya tabi tutulmuştur. Elde edilen sonuçlara şu kaynaktan ulaşabilirsiniz:

 

Daha fazla oku

4 KOLAY ADIM:

Bir temsilcimize irtibat kurarak randevu alabilir, böylece, size özel hazırlanan beslenme programı hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha sonra, programınızın oluşturulması için gereken kan tahlilleri yapılacaktır.

  • 01 metabolIc balance® TEMSİLCİSİ ARAYIN … Bulduğunuz temsilcimizle bir randevu ayarlayın. Veritabanımızda uygun bir metabolic balance® temsilcisi  bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
  • 02 ÖNGÖRÜŞME … İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz hakkında konuşacağız. Sağlık durumunuzla ilgili daha önceden hazırlanan raporlar ya da düzenlenen tedaviler varsa, bunlara ait bilgileri de yanınızda getirmeniz yararlı olacaktır.
  • 03 KAN TAHLİLİNİZ … Kan tahlilleriniz bir laboratuvarda yapılır ve tahlil sonuçlarınız metabolic balance® temsilcinize verilir. Size özel beslenme programınız, günlük ihtiyacınızı karşılayacak tüm besin maddelerini, gerektiği miktarlarda içerir. Aç kalacağınızı düşünmeyin. Ara öğünler olmaksızın, her gün düzenli olarak 3 öğün yiyerek metabolizmanızın tüm ihtiyacını karşılayacaksınız.
  • 04 KİŞİSEL BESLENME PROGRAMINIZ … Temsilciniz uygulayacağınız dört aşamayı size ayrıntılı olarak anlatacaktır. Programı uyguladığınız sürece, düzenli olarak metabolic balance® temsilcinizle görüşerek kontrollerinizi yaptıracak, gerektiğinde temsilcinizle irtibat kurarak destek alabileceksiniz. Sizin başarınız bizim de başarımızdır!
    metabolic balance® programıyla hedefinize ulaştığınızda, hatta daha da önce, henüz programı uygulama aşamasında, sağlığınızdaki düzelmeyi ve enerjinizdeki artışı fark edeceksiniz! Doğal gıdalarla ve sağlıklı besin tercihleri yaparak hem kilo kontrolü sağlamayı, fazla kilolardan kurtulmayı, hem de sağlıklı bir yaşama kavuşmayı hedeflemekteyiz!