TEMSİLCİ REFERANSLARI

 
drseb1Dr. Şebnem GÜLERYÜZ

metabolic balance® ile bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. O dönemde hayatım, bir türlü kurtulamadığım kilom ve buna bağlı yaşadığım hastalıklar (kolesterol yüksekliği, haşimato, insülin direnci, alerjiler vs.) nedeniyle tam bir çıkmaza girmişti. Ve elbette bu durumun psikolojik ve sosyal yansıması yadsınamaz haldeydi. Kendimi sosyal tecride aldığımı, arkadaşlarımın davetlerini çeşitli bahanelerle reddettiğimi çok iyi hatırlıyorum. Ama o zaman nereden bilebilirdim ki yaşadığım bu kriz sayesinde bir gün birçok insanın hayatına dokunup şifa dağıtabileceğimi…

metabolic balance®’la ve ekip arkadaşlarımla tanışmam hayatımın dönüm noktasıdır. Onların tecrübeleri benim kendi başarı hikayemi, benim tecrübelerimse şu anda birçok danışanımın kendi başarı hikayelerini yazdırıyor. 

Gerçekten çok keyifli ve mutluyum! 
Teşekkürlerimi sunuyorum …
Kilolarınıza veda ederken gülümsemeyi unutmayın!

metabolic balance© Temsilcisi - İstanbul
drs1Dr. Salih EKEN

metabolic balance® ile 2012 yılında, bir doktor arkadaşım sayesinde tanıştım. Arkadaşımın eşi bu yöntem sayesinde 17 kilo vermişti. Birkaç ay internetten ve basından metabolic balance® hakkında bilgi topladım, araştırma yaptım.

Henüz araştırma yaparken, bu kez de İstanbul’da yaşayan bir aile dostumun metabolic balance® sayesinde hem kilo verdiğini, hem de bazı hastalıklarından kurtulduğunu öğrendim. Bu yöntemin faydasını iki yakınımda birden bizzat görmem, metabolic balance®’a merakımı arttırdı. Toplumun hem kilo, hem de metabolik bozukluklarla boğuşması, tıbbi ve klinik yaklaşımların ilaç kullanımı dışında bir şey önerememesi nedeniyle zaten bir arayış içindeydim. Tüm bunlar metabolic balance® temsilcisi olma konusunda karar vermemde etkin rol oynadı.

Danışanlarımın hem fazla kilolarından kurtulmaları hem de metabolizmalarının düzelmesi, onlar kadar beni de memnun ediyor; bu yönteme olan inancımı, güvenimi pekiştiriyor.

En önemli tecrübem: metabolic balance® ile ortalama kilo verme istatistiğini elde etmiş olmamdır. Örneğin; 14 günlük yağsız dönemde kadınlar başlangıç kilolarının ortalama %4’ünü, erkekler %5’ini kaybediyor. 24. haftaya kadar tüm istatistiği, oldukça fazla bir katılımı göz önüne alarak çıkartmış durumdayım. metabolic balance®’a yeni başvuran danışanlarımla bu istatistikleri paylaşmam çok etkileyici oluyor.

Danışanlarım “Koruma Dönemi”ne geçtikten sonra bile 15 günde bir kontrole çağırıp sistemin holistik yönünü onlara göstermem hem metabolic balance®’a, hem hekime olan güveni arttırıyor.

 

metabolic balance© Temsilcisi - Ankara
Bahar KahramanDr. Bahar KAHRAMAN

17 yıllık hekimim. Beslenme konusunda sayısız eğitim aldım. metabolic balance® ile tesadüfen tanıştım. Sürekli araştırma ve yenilik peşindeyken bir internet sitesinde karşılaştım ve eğitim almaya karar verdim. Eğitimden çok etkilendim. Dolu ve tüm sorularımı cevaplayacak donanımdaydı. Doğum sonrasındaydım ve 35 kg. fazlalığım vardı. İlk önce kendim denedim. İnsülin direnci ve hipotiroid sıkıntılarım olduğundan çok zor kilo veriyordum. İlk 3 haftada 9 kg. verdim. Benim için mucizeydi ve hastalarıma programı anlatırken hep kendimden örnek verdim. Beslenmeyle ilgili bilgim olsa da, metabolic balance®’dan aldığım sonuç çok farklı ve mükemmeldi. 

Özellikle, kendi fazla kilolarımı metabolic balance® ile verdiğim için, danışanlar bu konudaki bilgime ve kişisel tecrübeme güvenerek beni tercih ediyorlar.

 

 

metabolic balance© Temsilcisi - Bursa
drz1Dr. Zekeriya GÜR
 

Fizik tedavi hekimliğimin 20. yılından sonra, meslek hayatımı değerlendirirken; hastalarıma en sık verdiğim, aynı zamanda en az yerine getirilen tavsiyemin kilo vermek olduğunu fark ettim.

Bunun üzerine özel kliniğimde, fizik tedavinin yanı sıra, spor hekimi, diyetisyen ve çeşitli spor aletleri eşliğinde kilo kontrolü sağlamaya yönelik çalışmalara da yöneldim.

Beni ve hastalarımı mutlu etmeyen 3 yıllık çalışmadan sonra metabolic balance® Türkiye’ye geldi ve her şey değişti.

Önce kendim mutlu oldum. Zira çok fazla kilom olmamasına rağmen, metabolic balance® programını kendimde uygulamaya başladığımda, hızlı kilo kaybından öte, yüksek olan karaciğer enzimlerim, Tip 2 diyabet başlangıcı denebilecek kan değerlerim, insülin direncim normale döndü … Uyuklamalarım geçti. Uykum hafifledi. Hiperasidite, mide şikayetleri ve haftada 1-2 defa tutan migren ağrılarım geçti.

Ve 6 yıldır bu formu koruyorum… Daha ne olsun!

metabolic balance© Trakya Bölge Sorumlusu - İstanbul