TEMSİLCİ OL

 

Nasıl metabolIc balance® temsİlcİsİ olabİlİrİm?

Doctor Extending His Hand To ShakeYalnızca tıp doktorlarına yönelik olarak düzenlenen metabolic balance® Temsilci Eğitim Semineri’ne katılarak sertifika almaya hak kazanan doktorlar, metabolic balance® temsilcisi olmaya hak kazanırlar. Tıp doktoru olmayanların eğitim seminerine katılıp, temsilci sertifikası alma olanağı bulunmamaktadır.

metabolic balance® eğitim seminerine katılan doktorlarımız bu heyecan verici ve yenilikçi eğitim programının kazandırdığı vizyon ve anlayışa sahip olacaktır. Üç gün süren eğitim seminerinden sonra, sertifikalı bir metabolic balance® temsilcisi olarak, isminiz web sitemizdeki “Temsilcilerimiz” bölümüne eklenecektir.

Beslenme konusunda daha önceden edindiğiniz bilgileri şimdilik bir kenara bırakıp, size bu konuda değişik açılımlar getirecek olan eğitimimize katılabilirsiniz.

Isen’de bulunan metabolic balance® – enstitüsü metabolic balance® Türkiye ile beraber sisteme yeni katılacak olan metabolic balance®temsilcilerine yılda en az iki kez eğitim semineri vermektedir. Sertifikanızı aldıktan sonra, yapılacak sözleşme sonrası metabolic balance® ın lisanslı temsilcisi olup, size verilecek olan şifreyle internet üzerinden metabolic balance® sitesine giriş yapabilirsiniz.

Lütfen Dikkat: 
Bir sonraki metabolic balance® Temsilci Eğitim Semineri 3-5 Mart 2017’de gerçekleştirilecektir. Daha fazla ayrıntı için;

E-mail: info@metabolic-balance.com.tr
Telefon: 0090 (0)212 224 8995

EğİTİM SEMİNERİ