HAKKIMIZDA

Metabolic Balance GmbH & Co. KG. şirketi 2002 yılından itibaren Almanya / Isen’de faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 30 ülkede uygulanan yaygın bir metabolizma programı olan metabolic balance®, 2009 yılının ilk aylarından itibaren Türkiye’de de aktif olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

metabolic balance® beslenme programı, metabolizma ve beslenme uzmanlarının uzun yıllar süren çalışmaları ve birikimleri sonucunda oluşturulmuştur. Her geçen gün de yeni bilgiler ışığında geliştirilmeye devam edilmektedir.

Metabolic Balance GmbH & Co. KG. şirketi tıbbi bir kuruluş değildir. Sizin için oluşturulan beslenme programı, tıbbi bir teşhis ya da tedavi yöntemi içermemektedir. Temsilcilerimiz size sadece metabolizmanızın düzenlenmesinde yardımcı olurlar.

Daha önceden teşhis edilmiş bir hastalığı bulunanların, programa başlamadan önce temsilciler aracılığıyla Metabolic Balance GmbH & Co. KG.’ye eksiksiz olarak bilgi vermesi gerekmektedir.

Hamileler ve emzirenler, böbrek ve karaciğer yetmezliği bulunan hastalar metabolic balance® programına katılamazlar.

Eğer herhangi bir hastalığınızdan dolayı doktor kontrolündeyseniz veya doktorunuz size belirli bir diyeti tavsiye ettiyse ya da kullandığınız bir ilaç varsa, metabolic balance® programına katılmadan önce kendi doktorunuza da danışmanızı öneririz.

Türkiye’de, yalnızca tıp doktorlarının kontrolünde uygulanan bir beslenme programı olan metabolic balance®’ın tüm temsilcileri, bizzat Metabolic Balance GmbH & Co. KG‘den özel gelen yetkili doktor tarafından verilen eğitimin ardından sertifika alarak “Temsilci” olmaya hak kazanırlar.

 

2019 EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ

Tıp doktorlarına yönelik düzenlenen metabolic balance® Temsilci Eğitimlerimiz:

İstanbul
08 - 10 Mart 2019, Divan İstanbul
27 - 29 Eylül 2019, Divan İstanbul
01 - 03 Kasım 2019, Divan İstanbul

Bilgi almak ve başvuru yapmak için info@metabolic-balance.com.tr e-mail adresinden veya +90 212 224 8995 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.