drs1Dr. Salih EKEN

metabolic balance® ile 2012 yılında, bir doktor arkadaşım sayesinde tanıştım. Arkadaşımın eşi bu yöntem sayesinde 17 kilo vermişti. Birkaç ay internetten ve basından metabolic balance® hakkında bilgi topladım, araştırma yaptım.

Henüz araştırma yaparken, bu kez de İstanbul’da yaşayan bir aile dostumun metabolic balance® sayesinde hem kilo verdiğini, hem de bazı hastalıklarından kurtulduğunu öğrendim. Bu yöntemin faydasını iki yakınımda birden bizzat görmem, metabolic balance®’a merakımı arttırdı. Toplumun hem kilo, hem de metabolik bozukluklarla boğuşması, tıbbi ve klinik yaklaşımların ilaç kullanımı dışında bir şey önerememesi nedeniyle zaten bir arayış içindeydim. Tüm bunlar metabolic balance® temsilcisi olma konusunda karar vermemde etkin rol oynadı.

Danışanlarımın hem fazla kilolarından kurtulmaları hem de metabolizmalarının düzelmesi, onlar kadar beni de memnun ediyor; bu yönteme olan inancımı, güvenimi pekiştiriyor.

En önemli tecrübem: metabolic balance® ile ortalama kilo verme istatistiğini elde etmiş olmamdır. Örneğin; 14 günlük yağsız dönemde kadınlar başlangıç kilolarının ortalama %4’ünü, erkekler %5’ini kaybediyor. 24. haftaya kadar tüm istatistiği, oldukça fazla bir katılımı göz önüne alarak çıkartmış durumdayım. metabolic balance®’a yeni başvuran danışanlarımla bu istatistikleri paylaşmam çok etkileyici oluyor.

Danışanlarım “Koruma Dönemi”ne geçtikten sonra bile 15 günde bir kontrole çağırıp sistemin holistik yönünü onlara göstermem hem metabolic balance®’a, hem hekime olan güveni arttırıyor.

 

metabolic balance© Temsilcisi - Ankara